Oyun Gemisi Oyunlar

Oyun Gemisi Oyunlar

Zeka Oyunları: Efsane Mahjong Oyunu

OyunGemisi.com'un yeni bir oyunu ile tanışmaya ne dersiniz? Efsane Mahjong tüm zeka oyunu oynamayı severler ile keyifli vakit geçirmek için oyuncularını bekliyor!

Türkiye’nin en çok oyuncusu olan OyunGemisi.com yepyeni bir oyunu oyun severlerine sunuyor. Pratik zeka gelişimine katkı sağlayan zeka oyunları kategorisine bir yenisi daha eklendi.

Zeka Oyunları: Efsane Mahjong Oyunu

Efsane Mahjong oyunu zeka oyunları ile vakit geçirmeyi sevenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Bu süper oyuna kendinizi kaptıracaksınız. Oyuncularda bağımlılık haline gelen mahjong oyunlarının en yeni hali olan Efsane Mahjong’a kendinizi kaptıracaksınız. 

Eski Antik Mısır grafifleriyle Efsane Mahjong, oyuncularına görsel şölen yaşatacak. Yeni soft görselleri sayesinde oyun oynamayı daha zevkli hale getirecek. Özellikle oyun taşlarının üzerindeki şekiller dikkat çekici ve diğer mahjong oyunlarına göre daha renkli. Zeka oyunları kategorisinde bulup oynayabileceğiniz Efsane Mahjong ile hemen tanışıp keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

OyunGemisi.com’un oyuncularına sunduğu bu kaliteli oyun ile mahjong felsefesini öğreneceksiniz. Zeka oyunları arasında en beğenilen oyunlardan biri olan Efsane Mahjong oyununu oynarken tüm dikkatinizi taşların üzerindeki şekillere vermeniz gerekiyor. Belli bir şekle göre dizilmiş taşların aynı olanlarını eşleştirmeniz gerekiyor. 

Zeka Oyunları: Efsane Mahjong Oyunu Oyun İçiDikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, seçeceğiniz taşın etrafının diğr taşlar ile çevrili olmaması gerekiyor. Etrafı kapalı olan taşları hareket ettirmeniz mümkün değil. Oyunda mevsim ve çiçek grubundaki taşları eşleştirebilirsiniz.

Oyunda herhangi bir süre bulunmuyor. Dilediğiniz gibi rahatça oynayabilirsiniz. Solitarie oyunuyla aynı mantığı bu oyunu daha eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınızla bir araya gelip oynamanız mümkün.

 Efsane Mahjong oyununu oynamak için Oyun Gemisi’nde zeka oyunları kategorisine tıklamanız yeterli. Oyun severlere eğlenceli vakit geçirmeyi amaçlayan Oyun Gemisi, birçok kategorisinde yüzlerce oyunu ile oyuncularının heyecan dolu anlar geçirmelerini sağlıyor. Bilgisayarınızın başına geçin ve en kaliteli Flash oyun sitesi OyunGemisi.com’da eğlenceyi doruklarda yaşamaya hazırlanın!

İyi Oyunlar!