Oyun Gemisi Oyunlar

Oyun Gemisi Oyunlar

Youda Oyunları: Gizli Nesne Bulma

Yoğun dikkat gerektiren bu oyunun en başarılı örnekleri kuşkusuz Youdagames elinden çıkmakta. İşte çok sevilen gizli nesne oyunlarına dair birkaç bilgi.

Gizli nesne oyunları denilince akla ilk gelen oyun stüdyosu Youdagames'i ibilmeyen yoktur heralde. Youda oyunları için artık bir tür uzmanlık alanı haline gelmiş bu oyun türünde konsept bir resmin içine gizlenmiş gizli nesneleri bulmaya dayanmaktadır. Bunun için görselliğin önemi büyüktür. Kullanıcının dikkatini zorlaması gereken bu oyunlar ayrıca birçok küçük mini oyun ile de desteklenmektedir.

Youda Oyunları: Gizli Nesne Bulma

Yukarıda görüldüğü üzere Amsterdam şehrinin görselleri kullanılarak yaratılmış bu güzel gizli nesne bulma oyunu oynayanlara hoşça vakit geçirtirken ayrıca oyunculara dikkatlerini verme yeteneklerini geliştirme fırsatını sunarak yarar sağlamaktadır. Yani oyun oynarken ayrıca dikkatinizi geliştirmektesiniz.

Bu oyun türü konu olarak da oldukça büyük bir yelpazeye sahiptir. Birçok mekana ev sahipliği yapabileceği için oyunun konusu oldukça çeşitlilik gösterir. Türlü efsanelerde, denizaltı şehirlerine, eski çağ şatolarından egzotik ormanlara kadar birçok mekanda geçen bu tür oyunlar tam bir çeşit zenginliğine sahiptirler.

İyi oyunlar!