Oyun Gemisi Oyunlar

Oyun Gemisi Oyunlar

Macera Oyunları: Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu

Oyun Gemisi’nin harika serüvenler yaşatan maceraları kaldığı yerden devam ediyor! Maceracılar bu portalda eğlencenin dibine vuruyorlar!

Flash oyun dünyasına en renkli ve en eğlenceli oyunları kazandırmış olan Oyun  Gemisi, her geçen gün kalite çıtasını daha da yükseltiyor. Oyunculara kusursuz bir eğlence sunan Oyun Gemisi macera oyunları ile heyecan dolu anlar yaşatıyor.

Macera Oyunları: Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu

Oyun Gemisi, geçmişten günümüze kadar süren tarihi olayları ele alıp oyun haline getiriyor. Hem eğitici hem de eğlenceli oyunlar sayesinde oyuncuların bilgi birikimini arttırıyor. Geçmişte yapılan savaşların hangi şartlarda gerçekleştiğini anlatan hikayelerle harika maceralar yaşatıyor. Bünyesinde bulundurduğu Çağlar Boyu Savaş oyunlarını bir seri haline getiren Oyun Gemisi, bu çok sevilen oyunu devam ettiriyor. Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu ile oyuncularına unutulmaz anlar yaşatıyor.

Maceracı ruhların vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu’nda eski çağlardan günümüze kadar süren savaşlar anlatılıyor. Bu kez diğer oyunlarına nispeten insanlarla değil, dev yaratıklarla savaş yapılıyor. Böcek türündeki dev canlılara karşı insanlık büyük bir mücadeleye giriyor.

Macera Oyunları: Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu

Macera oyunları kategorisinin gözde oyunlarından biri olan bu oyunu oynayarak insanlığı kurtarmalısınız. Taş devri dönemlerinden başlayıp günümze kadar devam eden bu mücadeleyi insanlığın kazanmasını sağlamalısınız. Antik silahları kendi bölgenize yerleştirerek iyi bir savunma gerçekleştirmelisiniz. Kalenizi istila etmeye çalışan böceklere karşı savaşçılar yetiştirmelisiniz. Kalenizde dilediğiniz kadar savaşçı yetişitirip, güçlendirebilirsiniz.

Oyun Gemisi’nin macera oyunları arasında yer alan Çağlar Boyu Savaş 3 Oyunu’nu fare ve klavye ile oynayabilirsiniz. Fare ile kalenizi tıklayarak ekranın alt köşesinde size sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu seçenekler arasında savaşçı yetiştirme, dev böceklerin kaleye yaklaşmasını engellemek için silahlar yerleştirme yer alıyor. Aynı bölümde dev böcekleri yok etmek için gök taşı düşürebilme butonu da yer alıyor. Bu savunma araçlarının hepsinden yararlanabilirsiniz. Elde ettiğini paralarla daha çok silah yerleştirebilirsiniz. Klavyenin yön tuşlarını kullanaraka ekranı hareket ettirebilirsiniz.

Oyun Gemisi’nin seri haline gelen bu süper oyununu oynayarak keyifli vakit geçireceksiniz.

İyi Oyunlar!

Oyuna Başla