Games

Oyun Gemisi Oyunlar
Reklam

OYUN HABERLERİ

  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

Çağlar Boyu Savaşçı

Süper bir macera olan Çağlar Boyu Savaşçı adındaki bu oyunda müthiş bir strateji oluşturmak gerekiyor. Düşman kalelerini fethetmek için güçlü bir ordu oluşturmalısınız. Ordunuzdaki profesyonel askerlere öncelik vererek saldırıya geçmeniz gerekiyor.

Tek Kurşun!

Oyun Gemisi’nin yeni oyunlar kategorisinde bulunan oyunlardan biri olan Tek Kurşun oyunu ile nefes kesen dakikalar sizi bekliyor. Oyuna başladığınız andan itibaren oyun içi atmosferine kendinizi kaptırıyorsunuz ve gerçeğe yakın bir macera yaşıyorsunuz.

Bu Korsanlar Çok Kızgın!

Popüler oyunlardan biri olan Kızgın Korsanlar, sizin hayal dünyanızı renklendiriyor. Eğlenceli mi eğlenceli dakikalar sunuyor. Bu oyunu oynarken sıkılmanız mümkün değil. Her bölümünde farklı eğlence farklı bir heyecan yaşıyorsunuz.

Eşyaları Bagaja Tıkıştırın!

Eşyalar Bagaja isimli oyun ile şimdi biraz zorlanacağınız sıkı bir zeka oyunu sizi bekliyor! Tatil öncesi tüm eşyalarınızı arabanızın bagajına sığdırmanız lazım. Yalnız eşyalar çok, bagaj ise küçük. Ne yapacaksınız? Herkese bol şans dileriz! iyi eğlenceler!

Ördekler Nerede?

Bu oyunda yapılması gereken şeyler aslında pek de zor değil. Zeka yöntemleri ile ördeklere ulaşabilmek gerekiyor. Ördeklerin nerede olduğunu araştıran oyun karakteri timsahı doğru yönlendirme için ilerleyeceği yolu kurmak gerekiyor.