Oyun Gemisi Oyunlar

Oyun Gemisi Oyunlar

Araba Oyunları: Zıplayan Vosvos Oyunu

Hey çocuklar buraya bakın! Oyun Gemisi’nde zıplayan bir Vosvos var! Bu Vosvos ile araba yarışı yapmak tek kelimeyle harika!

 

Araba Oyunları: Zıplayan Vosvos OyunuHer yaştan oyuncuya hitap eden Oyun Gemisi, yepyeni eğlenceli oyunlarını yüklemeye devam ediyor. Oyun oynamayı seven herkes için en kaliteli oyunlara yer veren Oyun Gemisi, bu sayede oyuncu sayısını gün geçtikçe arttırıyor. Bilgisayar oyunlarının başında gelen araba oyunları kategorisinde birbirinden hızlı arabalara yer veriyor.

Oyun Gemisi’nin eğlenceli oyunlarından biri olan Zıplayan Vosvos Oyunu, büyük küçük herkesin favori oyunları arasında yer alıyor. Diğer araba oyunlarına göre bu oyunda daha çok performans harcamanız gerekiyor; çünkü bu Vosvos yerinde durmadan zıplayarak ilerliyor. Yolunuza çıkan arabalara çarpmamak için üzerlerinden atlayıp geçiyor.

Araba Oyunları: Zıplayan Vosvos Oyunu Oyun İçi

Zıplayan Vosvos Oyunu’nda, sevimli arabalardan oluşan bir yarışa başlıyorsunuz. Rengarenk bir doğa içerisinde, sevimli Vosvosunuz ile hoplaya zıplaya arabaların üzerlerinden atlayarak bitiş çizgisine ilerliyorsunuz. Yarış sırasında arabaları sağlı sollu geçerken bir de bakıyorsunuz ki arabalar tüm şeritleri kapatmış. İşte bu durumda onları geçmenin tek yolu zıplayarak onların önlerine geçmek ve kaldığınız yerden yarışa devam etmeniz gerekiyor.

Oyun Gemisi’nin araba oyunları kategorsinde yer aaln Zıplayan Vosvos Oyunu’nu oynamak hem çok eğlenceli hem de çok kolay. Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak Vosvosun hızını ve yönünü belirleyebilirsiniz. Boşluk tuşu ile yolu kapatan arabaların üzerinden atlayabilirsiniz. Hızla ilerlerken arabalara çarpmamaya dikkat etmelisiniz.

Haydi! Bu sevimli Vosvos yollarda hoplayıp zıplamak için sabırsızlanıyor. Araba oyunları kategorsinde bulabileceğiniz bu oyun ile eğlence sizi bekliyor! Oyun Gemisi’ne gelin ve bu heyecanı yaşamaya başlayın!

İyi Oyunlar!

Oyuna Başla