Oyun Gemisi Oyunlar

Oyun Gemisi Oyunlar

Araba Oyunları: Toka Kamyonu Oyunu

Arabalara ve yarışlara bayılanlara müjde! Oyun Gemisi birbirinden eğlenceli süper oyunları ile oyun severlerin gönlüne taht kurmaya devam ediyor.

Araba Oyunları: Toka Kamyonu Oyunu

Araba oyunları arasında yer alan sayısız oyunlar ile dilediğiniz gibi araba kullanın, isterseniz de yarışlar yapın. Yolları ağlatıp, yarış kupaları kaldıracağınız nice oyun sizi Oyun Gemisi’nde bekliyor. Üstelik sadece araba değil aynı zamanda kamyon, tır, traktör ya da farklı araçlar da kullanabilirsiniz. Oyun Gemisi’nin geniş araç yelpazesi ile mutlaka siz de kendi zevkinize göre bir şey bulabileceksiniz.

Toka Kamyonu Oyunu ile ufak sevimli bir araba sürmeye ne dersiniz? Üstelik bu aracı kullanan tanıyıp da çok sevdiğiniz biri! Çizgi filmlerden bildiğimiz Simpson ailesinin babası olan Homer Simpson bu oyundaki aracı kullanıyor. Toka toplayan ve topladığı tokaları düşürmeden taşıyıp teslim etmesi gereken Homer Simpson’a siz yardımcı olmalısınız.

Oyun Gemisi araba oyunları arasında yer alan bu eğlenceli oyun ile Simpson ailesinin serüvenine siz de dahil olacaksınız. Homer Simpson’un çalışıp evine para götürmesi lazım. Bunun için de arabasında taşıdığı tokaları düşürmeden zamanında teslim etmesi ve görevini tamamlaması lazım. Oyunda ona yardımcı olursanız tüm Simpson ailesi size minnetttar olacak! Ailenin babasına bu eğlenceli oyun ile yardımcı olarak puanları toplayın.

Araba Oyunları: Toka Kamyonu Oyunu

Bu oyunda yardımcı olacağınız Simpson ailesi karakterleri Matt Groening tarafından çizilmiş ve Amerika’da televizyon çizgi dizisi olarak 1989 yılında yayınlanmaya başlamış. Ülkemizde de yayınlanan ve sadece çocuklar değil her yaştan insan tarafından sevilerek izlenilen dizi hala televizyonda Türkçe alt yazılı olarak gösterilmektedir.

Araba oyunları bölümünde yer alan Toka Kamyonu Oyunu klavyeniz ile oynayacağınız bir oyundur. Klavyenizde yer alan yön tuşları ile araca yön verebilir, hareket ettirebilirsiniz. Aracı aşırı hız yapmadan, sakince kullanmanız gerek çünkü içindeki tokalar düşebilir. Fazla sayıda tokayı düşürmeden teslim ettiğinizde daha fazla puan alırasınız. Homer Simpson çok heyecanlanıyor ve tokaları yetiştiremeyeceğinden korkuyor. Onun korkuları ile başa çıkması ve tokaları zamanında yetiştirmesine yardımcı olun ve oyunu kazanın.

Oyun Gemisi ailesi bu eğlenceli oyunda tüm oyuncularına başarılar diler.İyi oyunlar!